VE STUDIU

Nava jóga studio

Prostor jógy v Nové Pace

Studijko vzniklo se záměrem nabídnout všem milovníkům jógy z Nové Paky a okolí prostor, kde se bude praktikovat jóga, cvičit a relaxovat. Prostor pohody a harmonie, kde se budeme cítit dobře. Místo, kde společně nalézáme rovnováhu, harmonii, náš střed - ani moc, ani málo, ani přemíru jin nebo jang. Vyváženost, která vede ke spokojenosti těla i duše. Vydáváme se na cestu sebepoznání, kterou nám otevírá a ukazuje jóga.

Rozvrh lekcí

! Vždy nutná rezervace místa!


Aktuálně probíhají UZAVŘENÉ  lekce, lze se přihlašovat pouze jako náhradník.

V případě zájmu o soukromou lekci mne neváhejte kontaktovat.


Naše pravidla a doporučení

- Ve studiu jsou k dispozici podložky, bločky, pásky i deky pro každého zdarma. Pokud někdo cítí potřebu mít vlastní pomůcku, podložku, i to je umožněno. Dle individuální potřeby je vhodné mít i svůj malý ručník. 

- Na jógu chodíme v pohodlném oblečení, které nám nebrání v pohybu a hlubokém dýchání, zároveň je však dostatečně přilnavé, abychom nebyli v rozpacích v obrácených pozicích. :)

- Jsme ohleduplní k ostatním jógujícím, a proto chodíme do studijka minimálně 10 min před zahájením lekce, abychom se v klidu převlékli a udělali si pohodlí na podložce. Hlavní dveře do budovy jsou vždy otevřeny minimálně 15 min před začátkem lekce.

- Do hlavního sálu nenosíme mobily, ty zůstávají ztišeny v šatně, která se před zahájením lekce zamyká. Ostatní věci jako hodinky, kabelky, peněženky, klíče aj. tam také s klidnou myslí zanecháme. Při velkém neklidu, předáme cennost lektorce, která ji uschová na určené místo.

- Před lekcí alespoň 2 hodiny nejíme - vyjma případů nouze nebo v těhotenství, kdy ohrožujeme vlastní zdraví. V tomto případě doporučuji nějakou lehkou energetickou svačinku (banán apod. :) ) 

- Pít se během lekce nedoporučuje, avšak je-li to nutné, bez optání potřebu svého těla vyslyšíme.

- Lektorce vždy hlásíme změnu svého zdravotního stavu (ano i v prvním trimestru těhotenství) a cvičíme s ohledem na svá omezení a možnosti. Každý si zodpovídá za svůj zdravotní stav sám. Lektor vaše tělo nezná, a proto nemůže ovlivnit, pokud něco přeženete.

- Praktikujeme pro radost, nesoutěžíme ani nesoudíme a to platí zejména pro vlastní osobu.