VE STUDIU

Nava jóga studio

Prostor jógy v Nové Pace

Studijko vzniklo se záměrem nabídnout všem milovníkům jógy z Nové Paky a okolí prostor, kde se bude praktikovat jóga, cvičit a relaxovat. Prostor pohody a harmonie, kde se budeme cítit dobře. Místo, kde společně nalézáme rovnováhu, harmonii, náš střed - ani moc, ani málo, ani přemíru jin nebo jang. Vyváženost, která vede ke spokojenosti těla i duše. Vydáváme se na cestu sebepoznání, kterou nám otevírá a ukazuje jóga.

Rozvrh lekcí

! Vždy nutná rezervace místa!


Aktuálně probíhají UZAVŘENÉ  lekce, lze se přihlašovat pouze jako náhradník.

V případě zájmu o SOUKROMOU LEKCI mne neváhejte kontaktovat.


PONDĚLÍ 17.00        JEMNÁ JÓGA pokročilí

PONDĚLÍ 18.30       JEMNÁ JÓGA začátečníci


ÚTERÝ 17.30           HATHA JÓGA FLOW pokročilí


STŘEDA 17.00         HATHA JÓGA FLOW pokročilí

STŘEDA 18.30         HATHA JÓGA začátečníci


ČTVRTEK 16.00     HATHA JÓGA začátečníci

ČTVRTEK 17.30      HATHA JÓGA pokročilí


Naše pravidla a doporučení

- Ve studiu jsou k dispozici podložky, bločky, pásky i deky pro každého zdarma. Pokud někdo cítí potřebu mít vlastní pomůcku, podložku, i to je umožněno. Dle individuální potřeby je vhodné mít i svůj malý ručník. 

- Na jógu chodíme v pohodlném oblečení, které nám nebrání v pohybu a hlubokém dýchání, zároveň je však dostatečně přilnavé, abychom nebyli v rozpacích v obrácených pozicích. :)

- Jsme ohleduplní k ostatním jógujícím, a proto chodíme do studijka minimálně 10 min před zahájením lekce, abychom se v klidu převlékli a udělali si pohodlí na podložce. Hlavní dveře do budovy jsou vždy otevřeny minimálně 15 min před začátkem lekce.

- Do hlavního sálu nenosíme mobily, ty zůstávají ztišeny v šatně, která se před zahájením lekce zamyká. Ostatní věci jako hodinky, kabelky, peněženky, klíče aj. tam také s klidnou myslí zanecháme. Při velkém neklidu, předáme cennost lektorce, která ji uschová na určené místo.

- Před lekcí alespoň 2 hodiny nejíme - vyjma případů nouze nebo v těhotenství, kdy ohrožujeme vlastní zdraví. V tomto případě doporučuji nějakou lehkou energetickou svačinku (banán apod. :) ) 

- Pít se během lekce nedoporučuje, avšak je-li to nutné, bez optání potřebu svého těla vyslyšíme.

- Lektorce vždy hlásíme změnu svého zdravotního stavu (ano i v prvním trimestru těhotenství) a cvičíme s ohledem na svá omezení a možnosti. Každý si zodpovídá za svůj zdravotní stav sám. Lektor vaše tělo nezná, a proto nemůže ovlivnit, pokud něco přeženete.

- Praktikujeme pro radost, nesoutěžíme ani nesoudíme a to platí zejména pro vlastní osobu.