LÉČENÍ ZVUKEM S KAKAEM A MEDITACÍ

08.02.2024

Srdečně Tě zvu na relaxační večer, ve kterém budeme probouzet své smysly medicínskou hudbou a ceremoniálním kakaem. Budeme se nořit do svého nitra pomocí vykuřovadel, meditace a hluboké relaxace.

Přijď zažít něco nevšedního!


Ceremoniální kakao nám přináší spirituální zkušenost, zahrnující naše tělo, mysl a srdce. Přímo nás hluboce propojí se sebou, se svým srdcem a emocemi. Povznáší náladu a pomáhá odstranit emocionální bloky. Zlepšuje paměť, koncentraci a prohlubuje i lépe navozuje meditaci. Kakao je bohaté na antioxidanty a minerální prvky, působí jako afrodiziakum a přírodní antidepresivum.

"Když se lidstvo vychýlí z harmonie s přírodním světem, přijde kakao z deštného pralesa, aby otevřelo srdce a obnovilo rovnováhu" (starověké rčení)

Hudbou nás provede Václav Křepelák.

VácLOVE je hudebník a cestovatel, který na svých cestách stále rozšiřuje svůj repertoár písní i nástrojů. Soustředí se zejména na rainbow a medicínské písně. Velkou inspirací mu aktuálně byla téměř dvouměsíční návštěva jižní Ameriky, kde měl možnost setkat se s domorodými kmeny, od kterých se mnohé naučil.

Během večera nás čeká meditace, ve které se zaměříme na svůj záměr a posílení svoji vnitřní motivace k dosažení svého vysněného života. 


Na konci necháme veškeré zvuky, chutě, vůně a pocity doznít v závěrečné relaxaci celého těla. Naplno si vychutnáme přítomný okamžik a uvolnění mysli z prožitku prostého a blaženého bytí.

Večer je vhodný úplně pro každého, kdo chce zažít mimořádný zážitek plný zábavy, uvolnění a relaxace.

Těšíme se na každého z vás!

Kdy: 23.2. 2024 od 17 – 19.30 h

Cena: 500 Kč

Rezervace přes rezervační systém: https://navajoga.isportsystem.cz