Skupinová lekce

"Tvá mysl má neuvěřitelnou, až magickou sílu. Zkus ji zaplnit pozitivními věcmi, tvůj život se také začne měnit k lepšímu."

Aktuální rozvrh

! Vždy nutná rezervace místa!

Pondělí 17.00

Začátečníci

Hatha jóga

Pondělí 18.30

Začátečníci

Jemná jóga

Úterý 17.30

Pokročilí

Hatha flow

Úterý 19.00

Začátečníci

Jemná jóga


Středa 8.45

Pokročilí

Ranní hatha

Středa 17.00

Pokročilí

Hatha flow

Středa 18.30

Mírně pokročilí

Hatha jóga

Čtvrtek 16.30

Mírně pokročilí

Hatha jóga

Čtvrtek 18.00

Mírně pokročilí

Hatha flowJakou lekci zvolit?

Jemná jóga

V hodině jemné jógy se zaměřujeme na komplexní rozhýbání páteře a kloubů, protažení i posílení těla, ale také velmi důležité uvolňování napětí z těla. V této lekci se učíme vnímat své tělo v jemnosti a hravosti, učíme se relaxovat a dýchat. Poznáváme terapeutistické účinky jógy a její celistvost pro tělo i duši.

Lekce je vhodná pro začátečníky, klienty se sníženou fyzickou zdatností nebo zdravotním omezením i pro každého, kdo se chce naučit lépe vnímat sám sebe.

Hatha jóga

Tradiční lekce v pomalém tempu, která je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti. V lekcích se učíme dechové techniky, koncentrovat svoji mysl i relaxovat.

Obsahuje základní pozice jógy se správným a zdravým nastavením těla a delší výdrže v těchto pozicích. Vždy se klade důraz na správnou kompenzaci a komplexnost lekce.

Hatha flow

Lekce vhodná pro pokročilé i začátečníky bez velkých zdravotních omezení. 

Během lekce flow proplouváme mezi pozicemi na vlně dechu, proto je vhodná znalost základních jógových pozic. Rozvíjíme flexibilitu i sílu těla. Dále přidáváme dechové i koncentrační techniky a povolujeme zatuhlosti jak na té fyzické, tak i psychické úrovni.


Naše pravidla a doporučení

- Ve studiu jsou k dispozici podložky, bločky, pásky i deky pro každého zdarma. Pokud někdo cítí potřebu mít vlastní pomůcku, podložku, i to je umožněno. Dle individuální potřeby je vhodné mít i svůj malý ručník.

- Na jógu chodíme v pohodlném oblečení, které nám nebrání v pohybu a hlubokém dýchání, zároveň je však dostatečně přilnavé, abychom nebyli v rozpacích v obrácených pozicích. :)

- Jsme ohleduplní k ostatním jógujícím, a proto chodíme do studijka minimálně 10 min před zahájením lekce, abychom se v klidu převlékli a udělali si pohodlí na podložce. Hlavní dveře do budovy jsou vždy otevřeny minimálně 15 min před začátkem lekce.

- Do hlavního sálu nenosíme mobily, ty zůstávají ztišeny v šatně, která se před zahájením lekce zamyká. Ostatní věci jako hodinky, kabelky, peněženky, klíče aj. tam také s klidnou myslí zanecháme. Při velkém neklidu, předáme cennost lektorce, která ji uschová na určené místo.

- Před lekcí alespoň 2 hodiny nejíme - vyjma případů nouze nebo v těhotenství, kdy ohrožujeme vlastní zdraví. V tomto případě doporučuji nějakou lehkou energetickou svačinku (banán apod. :) )

- Pít se během lekce nedoporučuje, avšak je-li to nutné, bez optání potřebu svého těla vyslyšíme.

- Lektorce vždy hlásíme změnu svého zdravotního stavu (ano i v prvním trimestru těhotenství) a cvičíme s ohledem na svá omezení a možnosti. Každý si zodpovídá za svůj zdravotní stav sám. Lektor vaše tělo nezná, a proto nemůže ovlivnit, pokud něco přeženete.

- Praktikujeme pro radost, nesoutěžíme ani nesoudíme a to platí zejména pro vlastní osobu.