STUDIJKO

"Tvá mysl má neuvěřitelnou, až magickou sílu. Zkus ji zaplnit pozitivními věcmi, tvůj život se také začne měnit k lepšímu."

NAVA JÓGA

prostor jógy v Nové Pace

Studijko vzniklo se záměrem nabídnout všem milovníkům jógy z Nové Paky a okolí prostor, kde se bude praktikovat jóga, cvičit a relaxovat. Prostor setkávání a prožívání, pohody a harmonie, kde se budeme cítit dobře. Místo, kde společně nalézáme rovnováhu, harmonii, náš střed - ani moc, ani málo, ani přemíru jin nebo jang. Vyváženost, která vede ke spokojenosti těla i duše. Vydáváme se na cestu sebepoznání, kterou nám otevírá a ukazuje jóga.

Lekce jsou organizovány ve formě kurzů, tedy uzavřených skupinek žen dle pokročilosti. Každý týden nás čeká nové téma a zaměření, abychom prošli rokem v souladu s cyklem roku a přírody a odráželo naše aktuální potřeby.

V případě nedostavení se na lekci lze využít náhradního termínu v jiném dni daného týdne. Možnost využívání náhradnických míst je přístupná i pro nové zájemce o začlenění se do kurzů.

Aktuální rozvrh pro kurzy je stanoven na období podzim-jaro, tj. od září do května. 

Během letních měsíců (červen-srpen) je rozvrh upraven a lekce jsou otevřené.

Aktuální rozvrh:

Pondělí 17.00

Všechny úrovně

Hatha jóga

Pondělí 18.30

Začátečníci

Jemná jóga - začátečníci

Úterý 16.00

Začátečníci

Jemná jóga - začátečníci

Úterý 17.30

Mírně pokročilí

Hatha Flow

Úterý 19.00

Všechny úrovně

Jemná jóga

Středa 9.00

Všechny úrovně

Ranní hatha


Středa 17.00

Mírně pokročilí

Hatha Flow

Středa 18.30

Všechny úrovně

Jemná jóga

Čtvrtek 16.30

Všechny úrovně

Jemná jóga

Čtvrtek 18.00

Všechny úrovně

Hatha jóga

Pátek 9.00

Všechny úrovně

Jemná-aroma jóga

Jakou lekci zvolit?

Jemná jóga

V hodině jemné jógy se zaměřujeme na komplexní rozhýbání páteře a kloubů, protažení i posílení těla, ale také velmi důležité uvolňování napětí z těla. V této lekci se učíme vnímat své tělo v jemnosti a hravosti, učíme se relaxovat a dýchat. Poznáváme terapeutistické účinky jógy a její celistvost pro tělo i duši.

Lekce je vhodná pro začátečníky, klienty se sníženou fyzickou zdatností nebo zdravotním omezením i pro každého, kdo se chce naučit lépe vnímat sám sebe.

Hatha jóga

Tradiční lekce v pomalém tempu, která je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti. V lekcích se učíme dechové techniky, koncentrovat svoji mysl i relaxovat.

Obsahuje základní pozice jógy se správným a zdravým nastavením těla a delší výdrže v těchto pozicích. Vždy se klade důraz na správnou kompenzaci a komplexnost lekce.

Hatha flow

Lekce vhodná pro pokročilé i začátečníky bez velkých zdravotních omezení. 

Během lekce flow proplouváme mezi pozicemi na vlně dechu, proto je vhodná znalost základních jógových pozic. Rozvíjíme flexibilitu i sílu těla. Dále přidáváme dechové i koncentrační techniky a povolujeme zatuhlosti jak na té fyzické, tak i psychické úrovni.

PROVOZNÍ ŘÁD