NĚCO MÁLO O MNĚ

Jsem Michaela Plecháčová - certifikovaná lektorka jógy a zakladatelka Nava jóga studijka

I když mám v životě mnoho rolí - máma, manželka, dcera, vnučka atd., mám jógu, která mi pomáhá držet se své pravé identity. Vnímat sebe sama, zkoumat své pocity, emoce a reakce. Poznávat se a učit se. Ne vždy je pravda pěkná, ale i s tím mi jóga pomáhá. Nesoudí, neklame, nemá přehnané nároky. Vše je takové, jaké si sami dovolíte, aby bylo. Je mou naslouchající kamarádkou, moudrou učitelkou i průvodkyní životem. Pomáhá mé duši růst a kvést.

Lekce vedu v duchu tradiční školy jógy s principy zdravého způsobu pohybu, vystudované v České akademii jógy. Učím převážně Hatha jógu, jejíž součástí je vždy koncetrace (pratjahára), práce s dechem (pránájáma), základní rozhýbání a protažení těla, ásany a relaxace. Dle typu lekce se u mne setkáte také s meditacemi a sankalpou, pokročilým zařazuji dynamičtější sekvence v rytmu dechu (flow) nebo si dopřáváme závěrečné zklidnění a uvolnění v jinových pozicích.

Vždy se ladím na momentální složení klientek na lekci, také na rozpoložení dne, aktuální období v roce i fáze měsíce. Každá lekce je tedy jiná, aby odrážela aktuální potřeby. 

Jsem stále se učící lektor, hledající odpovědi na otázky, abych mohla předávat to nejvíce, co v daný okamžik můžu. Co sama nemám zažito, prožito, vyzkoušeno... To zkrátka neučím.

Děkuji Ti, že mohu být Tvým průvodcem na cestě jógy.

Jsme to, co si myslíme. Vše z toho, co jsme, vzniká s našimi myšlenkami."
Myšlenkami tvoříme svět."

Můžeme se potkat na skupinových lekcích v malém útulném studijku jógy v Nové Pace, kde vedu lekce pro začátečníky i pokročilé. Dále je možné se setkat individuálně na soukromé lekci, ve kterých jdeme do hloubky z hlediska základů jógy i tvé samotné praxe a tvého těla. 

LEKCE VE STUDIU

Pro ty z vás, kteří na sobě chtějí opravdu pracovat nebo si prohlubovat praxi z pohodlí svého domova, nabízím členský prostor s lekcemi jógy na doma.

ON-LINE


ZÍSKANÉ CERTIFIKACE

2023 - Praktická aromaterapie, Nobilis Tilia

2023 - Jin jóga pro lektory, Yoga4everybody

2019 - Instruktor jógy II. třídy s trenérskou licencí B (220h), Česká akademie jógy 

2018 - Instruktor jógy III. (110h), Česká akademie jógy 


Další podpůrné semináře:

2022 - Vinyasa Yoga Training, Lenka Minařík 

2021 - Tantricko-jógová energetika, Barbora Hu

2019 - Pránájáma, Míla Mrnuštíková

Chcete mne kontaktovat?